Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg sok a kövér kamasz...

Tényleg sok a kövér kamasz meg fiatal?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt szajkózzák, hogy egyre kövérebbek a kamaszok meg a fiatalok (leginkább fiúk/férfiak). Viszont én nem látom ennek nyomát. Nyilván látok néha kövér fiatalokat, de elvétve. Én inkább azt látom, hogy sokkal inkább adnak a külsejükre mint régebben. Most akkor mi igaz? Kamaszok vagy olyanok akiknek jobb rálátása van, tényleg sokan kövérek?

2019. nov. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, és egyre több lesz. Nyilván nem látod a világ összes tinédzserét, de a statisztikák igen (orvosi felmérések, stb).
2019. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben elég sok van. De nem is leginkább a tiniket látom így, hanem a kisgyerekeket (alsós korosztály), na, közöttük tényleg rengeteg kövér van. Ha nyáron elmész egy strandra, azt látod, minden második kisgyerek el van hízva.
2019. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem magyarországon, hanem összességében. Régen gyerekkorvan is dolgoztak a földeken, kaja is kevés volt, csoda lett.volna ha kövérek lettek volna. Ma már njincs ilyen
2019. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, csak így feltűnt hogy mondjuk ha utcán látok egy nagyobb csoport fiatalt akkor legtöbbször egyikük sem kövér. Én elhiszem, hogy a statisztikák igazak, csak mégsem látom hogy ez reprezentálva lenne a hétköznapokban.

A kicsi gyerekeket nem tudom. Valami középiskola van itt a környéken, szóval annak a tanulóit még szoktam is látni néha. Ezért merült fel a kérdés.

2019. nov. 1. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A statisztikát a politika irányítja és alkotja!

Nincs ebben semmi trükk. Évszázadok, évezredek óta a jómódúak között, voltak kövérek. 50 évvel ezelőtt még felső tízezerről beszéltek, ma már ez 3 millióra nőtt. Ez az ország közel egy negyede!

2019. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ez az internetnek és a videojátékoknak köszönhető. Leülnek játszani szórakozásból,ellustulnak,chipset esznek és emiatt több kalória megy a szervezetbe. Alig mozognak. Régen ugyanezt csinálták csak akkor a Tv-vel és a műsorokkal,meg a sörrel. Ez nem csak Magyarországon van így hanem külföldön is. Egyre érzéketlenebbé teszi őket az erőszakos játék,a sok gyilkolós,lövöldözés. A népességcsökkentés céljából lett ez ki alakítva. Már régóta ez megy.
2019. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jaj biztos, igen...

2019. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Igen így van. Az a cél hogy egyre több elhízott ember legyen. A sok egészségtelen kajától pedig kialakul a cukorbetegség, ami vakságot, látásromlást, hízást, és legrosszabb esetben halált okozhat.
2019. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont a középiskolások valóban a legkevésbé kövérek, mert akkor nyúlnak meg, de nézd meg őket 10-20 év múlva, szörnyű. Férfi, nő, mindegyik mind aki a 7 hónapban van.
2019. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!