Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Nagyon sovány vagyok.

162 cm 40 kg 16/L

Sokan mondják hogy nagyon sovány vagyok, olyan vagyok mint egy csontváz és nagyon zavar. :(

Hogyan tudnék úgy hízni hogy nem zsírosodok hanem izomból "hízok" vagy hogy mondjam.. Szeretnék hízni de nagyon félek hogy zsírosodni fogok.

Tippek?



2019. nov. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mozgás,jóbarátok, jó kedv,sok nevetés, sok türelem, meghozza az étvágyat.
2019. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok b vitamin. Naponta többször keveset étkezz!
2019. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat egyél és sokat igyál! A folyadék bővíti a gyomrodat így többet tudsz majd enni is ám!
2019. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ne hallgass rájuk :P

Nagyon sok ch és vele együtt arányos ugyanannyi zsír és persze fehérje együttesen

pl: rántotta kolbásszal utána pár zacskó csipsz vagy lekváros kenyér vagy keksz. zsír+ szénhidrát

inzulin= hízó hormon

de valamit be is kell, hogy tegyen ez a zsír. és kell a sejt fejlődéshez a fehérje is

De nem kell feltétlen tojást enned, sima hús is lehet,de ne csirkemell utána pár zacskó chipsz ;)

2019. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár csak helyedben lennék. Pékarut ennék, kakaoscsigat, sajtostanglit, kenyeret, makostesztat, Nutellat...
2019. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!