Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Testépítők...

Mi lehet a bajom? Testépítők Figyelem!

Figyelt kérdés
16-éves vagyok ! Jelenleg edzek (kondizok) .A bicepszem 29-cm az átmérője. És már meg ettem 1-kg tömegnövelőt és nem nőtt a karom ! :S Mi lehet a bajom ? Vagy mit ajánlatok ?
2010. júl. 17. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL =DDDD ez fake kérdés vagy ennyire kontár vagy? megettél 1 egész kilót és nem lett 30cm átmérőjű a bicepszed?! =DDD

jajjj... ez jól esett így estére... :D


am csak zabálj rendesen, rizst csirkemellel aztán lesz eredménye. de azért ekkora páva ne legyél h a bicepszedet méregeted :D 1 kiló tömegnövelő után =D

2010. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbítek ! Semmilyen változást nem észleltem ! És nem méregetem !:S Csak egyszerűen kíváncsi voltam rá hogy megérte-e kidobni azt a pénzt
2010. júl. 17. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

1 kilótol nem fog semmi sem történni. meg amugy is ne ilyen rohadt melegbe akarj hízni. én is csak fogytam. olyan ősz végefele vegyél szerintem tömegnövelőt, de akkor se 1 kilót hanem minimum 5öt, és azt 1 hónap alatt zabáld meg és úgy h eszel mellette mint a fene és alszol egy csomót. és iskolában is csak zabálsz. úgy meg lesz az eredménye. Nehéz sport ez, nagyon el kell határoznod magad és céltudatosnak kell lenned h legyen eredménye.

de sok sikert :)

(első voltam)

2010. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! :) Végre egy ember aki tud rendesen válaszolni !
2010. júl. 17. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Végre egy ember, aki ugyanúgy hülye mint te.:D


Nem volt félig a doboz, gondolj vissza, hátha átbasztak:D Aztán pereld be a tápkieg gyárat.:D


Szted benyomod a tömegnövelőt, és hopsz, egyből kemény leszel, minden egyes kiló izomért keményen meg kell dolgozni, és nem az edzőteremben..., az csak az egyik fele a dolognak...

2010. júl. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!