Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fajta eteleket keruljek...

Milyen fajta eteleket keruljek ahoz, hogy jo kondiban maradjak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok (a kuzdosportok hive vagyok), amellett meg jarok terembe is gyurni, eddig nemnaon figyeltem arra h mit eszek.. mindent ettem ami megtetszett vagy izlett. Mostmar viszont ugy erzem oda kellene figyeljek mivel a telen nemjartam edzesre es hat.. kicsit meglatszott. Na jo kicsit jobban.. es tudni szeretnem hogy vegulis milyen fajta kajakat egyek ahhoz hogy az izomtemegem jol gyarapodjon, illetve hogy a felszedett felesleg a leheto leghamarabb eltunjon (inkabb a hasamat erinti a dolog).


19\f


2010. júl. 18. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, még írtad a rizsszeletet. Azt nem is tudom mi. Ha fehér rizsből van és netán cukros, az nem jó. Ha rizs, akkor csak barnarizs!
2010. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Semmi cukor nincs benne, és a szine, háát olyan fehéres barnás, az izét nemtudom mihez hasonlitani mivel hasonlót még nem ettem de finom.


Ismét megszeretném köszönni az értékes es gyors visszajelzést, esetleg ha még akadna kérdésem a témával kapcsolatban akkor fordulhatok-e önhöz? Ha igen akkor milyen e-mail cimen érhetném el?

2010. júl. 22. 11:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, konzultálhatunk még. A gyk-n keresztül küldhetsz emailt.
2010. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
: )
2010. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!