Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokszor nincs étvágyam, mit...

Sokszor nincs étvágyam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először 1 éve kezdődött még érettségi előtt, hogy az idegességtől semmit nem tudtam enni,és hányingerem volt, ha ránéztem bármilyen ételre. Azóta volt jópár stresszes napom, időszakom és amíg túl nem voltam az adott eseményen ugyanez volt a helyzet, 1-2 falat után úgy éreztem visszajön, ha folytatom az evést. Azóta is többször van, főleg reggelinél, hogy nem nagyon bírok enni, miközben érzem, hogy éhes vagyok. Úgy gondolom, hogy ez a stresszhez köthető, és egyébként a többi időszakban is próbálok többször kevesebbet enni, nem egyszerre sokat. Mit csináljak, hogy elmúljon ez étvágytalanság?

2019. máj. 30. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nemed, korod? Testtömeged? Magasságod? Fogytál is? Mennyit?


Mindenképpen csináltass vérképet: vas, pajzsmirigy hormonok + egyéb hormonok!!!


Menj el egy endokrinológushoz, ez nem normális.

2019. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, a magasságomhoz képest kicsit vékony, de még a normál kategória. Endokrinológushoz járok, igaz nem konkrétan ez miatt, de sok vérvételem volt, hormonvizsgálat meg cukorterheléses vizsgálat is, de minden rendben volt.
2019. jún. 16. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!