Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy hízzak?

Mit tegyek hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre hízni kb 10 kg-ot, úgy hogy látszódjon is. Sokan soványnak bélyegeznek meg, és már elegem van ebből, rosszul esik. Véleményem szerint nem vagyok gebe, de tudom, hogy rám férne pár kiló, és szeretnék is hízni. Eszek normálisan, általában megeszek mindent. De abszolút nem látszik meg, szerintem azért mert nehezen hízok.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék (látványosan) felszedni pár kilót? Sportoljak is közbe, erősítsek? Vagy csak egyek meg mindenfélét? Tippek, tanácsok? És ezt a hízást kb mennyi idő alatt lehet elérni?

Köszönöm előre is a segítséget



2019. nov. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy + életkor+ cm?
2019. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

17/ L

Kb 160-62 cm vagyok, és alig 50 kg

2019. nov. 29. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tény hogy egy kicsit kevés de 50-60 között ilyen magassághoz átlagos az ilyen testsúly . Szerintem csak akkor hízz ha te szeretnéd , ha te jól érzed magad így akkor ennyi nem másoknak kell megfelelni. Pubertás után meg lehet instant feljön rád pár kiló ezért én nem aggódnék.
2019. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze ha orvos kéri az más + lehet te ilyen alkat vagy .
2019. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen vékony voltál, vagy anorexia utáni fázisban vagy?
2019. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!