Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 5 napja semmit nem eszek csak...

5 napja semmit nem eszek csak iszok napi 1l rostos az kbb 600 kcal es megis hizok a merleg szerint. Miert?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Vagy te vagy az örökmozgó vagy hazudsz


Szerintem az első.

2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert elromlott a mérleged.
2019. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha 5 napja nem ennél, és csak egy liter (nem vizet) folyadékot innál, nem tudnál ide írogatni.
2019. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
3 perc levegő, 3 nap víz és 3 hét étel nélkül. Ez az átlag amit egy ember kibír. Ha valaki divat léböjtkúrát tart, hetekig nem eszik. Ne irogass hülye választ, ha nem értesz hozzá, főleg ne egészség témában. Amúgy kérdező ne így akarj fogyni, mert abban a rostosban csak cukor van meg kevés rost. A szervezetnek kell szénhidrát zsír és fehérje, vitaminok, ásványianyagok. A koplalástól csak beteg leszel és a szervezeted visszatartja a kalóriát, mert azt hiszi éhezel és túl akarja élni. Egyél mindent csak keveset és figyelj az arányokra és esetleg mozogj
2019. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Elmondanád hol találtad ezt a 3×3 alaptörvényt?

Egyébként te írtad, hogy "3 nap víz". 5 napja nem iszik vizet. Nem azt mondtam hogy nem élne, de hogy nem lenne ereje ide írogatni, és a válaszokra várva a gép előtt ülni az biztos. (vagy nem jár, csak a fürdőbe, mert egész nap max. feküdni van ereje)

Amúgy az egy levegős szabadtüdős merülési világrekord 24 perc. (ha már kötözködni akarsz)

2019. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Én az átlagot mondtam, ha már kötözködni akarsz. Én 3 percig se tudom. Ezt egy S.A.S túlélési kézikönyvben olvastam.

És én már hónapok óta nem ittam sima vizet, mégis élek. Vagy sör, vagy energiaital vagy rostos. Tudom nem egészséges, de attól még nem vagyok beteg és a kérdező se, ha napi 1 litert megiszik. Van hogy én annyit se. Ez rossz szokásom sajnos.

2019. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
De gondolom enni csak szoktál? Amit a kérdező ír, max. vegetálásra elég.
2019. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Fogyás nem azonnal indul be, amúgy ne rostos üdítőt igyál, hanem egyél változatosan, de kevesebbet mint eddig és mozogj többet, akkor szép lassan fogysz majd.
2019. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

De ezenkívül iszol vizet, igaz? Ezt étel helyett fogyasztod?


Kicsit szélsőséges ez a módszer, de az nem lehet igaz, hogy nem fogysz tőle.

2019. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nàlam egyszer 8 nap volt , hogy semmit nem ettem. Csak rohadtul rosszul voltam, de egy dekàt sem fogytam. A fogyàs nem indul be mindig mindenkinek azonnal. Plusz Ha koplalsz még rosszabb is lehet a dolog. A szervezeted nem hülye. Ha megvonjàk tőle az energiàt, jobban fog ragaszkodni a tartalékaihoz.
2019. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!