Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelente miért van hányinger...

Reggelente miért van hányingerem miután ettem?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek, eszek és utána hányingerem van és elkezdek öklendezni is, kb. egy hete megy ez, de csak reggel. Mitől lehet?
2019. dec. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2019. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A stressztől.

És evés előtt mindig igyál egy kis vizet!

2019. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anno nekem is volt ilyen. Reflux okozta, de a folyamatos iskolai stressz is rátett egy nagy lapáttal.

Úgy múlt el, hogy bőségesen reggelizek (az én szűklátókörű IR-es kereteimen belül 😆) MELEGET (egy bögre meleg tej nagyon kevés kávéval, cukormentes puding, néhány kocka maltitolos csoki a tejbe olvasztva - ez csak az én saját, “bizarr” példám). Ugyanis a szervezetnek rengeteg plusz energia a hideg ételt felmelegíteni, nagyon sok savat csinál, kikészíti a gyomrot, - legalább is a 3 főétkezésnél ez mindenképp így van, de a többi étkezésem sem hidegebb egy szobahőmérsékletű gyümölcsnél és egy marék kesudiónál vagy napraforgómagnál.

Az orvos 20 mg-os Pantoprazolt is írt fel, amit folyamatosan szedek, illetve a Salvus víz is rengeteget segít.

2019. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éhes vagy reggel, vagy csak megszokásból eszel?

Én nem tudok reggel azonnal enni. Ha te is így vagy vele, inkább csak igyál valamit, pl. teát, és később tízóraizz.

2019. dec. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!