Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 1-2 energiaital mennyire...

Heti 1-2 energiaital mennyire káros?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetente 1 vagy max 2 energiaitalt iszok. Régen többet szoktam, majdnem minden nap, de már egy ideje visszafogtam. Van hogy 1-2 hétig nem is iszok. Ez így mennyire karos? Kávét és alkoholt pedig egyáltalán nem szoktam.

2019. dec. 12. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire. Kicsit tul van lihegve az energia ital karos hatasa. Ha napi 1-2-t innal se lenne semmi bajod.
2019. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

En mikor gyarban dolgoztam akkor napi 2-3 lecsuszott a munkahelyen es volt hogy otthol hetvegen is akar 1-2 es ez 10 honapon keresztul de csak faradtabb voltam tole,de mar hiaba teljesen fuggo voltam miatta. Azota munkahelyet valtottam es leszoktam. Nagyon ritkan iszom azota energiaitalt.

Heti 1-2 semmi

2019. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire tesz jót? Jót tesz bármennyire is? A kávé meg az alkohol - kis mennyiségben - igen. És az energiaital? Mire jó? Milyen szempontból hasznos?
2019. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!