Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez káros lehet?

Ez káros lehet?

Figyelt kérdés
Van itthon egy jól megszokott lábasunk, amit használunk. Elég kopott, viszont nem tudom milyen bevonatú, olyan mintha festve lenne (bár ezt lehetetlennek tartom). Jobb lenne megválni tőle? Olvastam, hogy a teflonról keringő húhó is tévhit, viszont nem tudom hogy ez az-e.
2020. jan. 5. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha használjátok és jól Megszokott, AKKOR MOST MINEK EZ A HŰHÓ ??
2020. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert megijedtem, hogy valami egészségügyi problémát okozhat-e. Akkor inkább lecserélem.
2020. jan. 5. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc vagy komoly?


Van egy lábasod, de nem tudod, hogy milyen. Mondjuk meg hogy káros-e? Honnan a bánatból tudjuk?


Van egy kocsim, ilyen szürke. Mi lehet a baja?

2020. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam, hogy kerestem képet és telfonról van szó azalapján.
2020. jan. 5. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval teflon edényről van szó, szinte teljesen le van kopva az alja, néztem videót és olyan mint amikor túlhevülés miatt tűnik el a bevonat. Most ki is dobtuk őket. Nagyon meg vagyok ijedve, hogy ebből egészségügyi problémám lesz :(
2020. jan. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!