Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a halrudakró...

Mi a véleményetek a halrudakról, mi lehet alternatíva?

Figyelt kérdés

Próbálok egészségesen élni, legalább 3 naponta halat enni, de nem is olyan könnyű.

Az volt az egész kezdete hogy rendeltem omega3 zsírsavakat amit fogyasztok.

De próbálok inkább természetes táplálék felé mozdulni.

Ugye vannak ezek a halrudak, sok rosszat is hallani róluk, amit legutóbb vettem arra rá volt írva, hogy nyomokban puhatestűeket is tartalmazhat...


Mivel még nem tudok igazából főzni, addig is kéne valami gyorsabb és egyszerűbb dolog. Amikre gondoltam:


- Van olyan hely ahol van menüztetés, és ha van hal. (ez ritka sajnos itt nálunk Magyarországon egy hónapban csak néhány alkalommal van.)


- Olyan pizza amin van hal. Igaz sosem ettem még ilyen formában de kitudja...


- Vannak ezek a halkonzervek, abban igazi hal van az biztos, csak nem túl laktató.


- Aztán ugye a legideálisabb az lenne ha vennék halat és én magamnak csinálnám meg.



2020. jan. 7. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Párolt hal? Lehet venni fagyasztott halat (nem panírozott), azt pedig egyszerűen megpárolod, sózod borsozod és kész is. Nem bonyolult.
2020. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:

Szia. A pizzat felejtsd el, ha egeszsegesebben akarsz elni. Az azon levo hal ugyis keves.


Ha erdekel atkuldok par egyszeru vegetarianus receptet (en sem tzdok fozni, sot ruhellek) amikhez tehetsz halat... esetleg HAL9000-et ha futja rá....(elnezest a viccert)

2020. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, privátban várom a receptet :)
2020. jan. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!