Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után sokat krákogok,...

Evés után sokat krákogok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nos tudom nem függ össze de eléggé fiatal vagyok szóval nagyon félek hogy valami komoly tüdő vagy szívbeteg vagyok.(mielőtt belém kötnek,kijelentem hogy jövőhéten megyek orvoshoz!)

Nagyjából 7 hónapja kezdődött ez az egész.Ha egészségtelen ételeket eszek akkor van az hogy folyamatosan krákogok.De ha gyümölcs vagy esetleg zöldséget eszek akkor egyáltalán nem.Mitől lehet ez?Negatív kommentek kerüljenek.

Köszönöm előre is


2020. jan. 10. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichés. Nem vagy tüdő- és szívbeteg. Mellesleg mért pont az? Most már menj el az orvoshoz, de a negatív lelet birtokában rögtön a pszichológushoz.
2020. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pszichés gondjaim vannak de nem gondoltam volna hogy ez a 2 dolog ennyire összefügg.

De amúgy köszönöm szépen

2020. jan. 10. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Reflux!
2020. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha reflux lenne, akkor a zöldség-gyümölcstől is lenne, mert az savas.
2020. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor így láthatatlanban,mindenféle orvos által diagnosztizáld betegség nélkül eddig a pszichés gond lenne?
2020. jan. 10. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni... a mentát is írják itt is ott is, van ahol rossz refluxra, van ahol ajánlják. Gyümölcsből meg a citrusféléket emlegetik rossznak.

Ettől még lehet az.

2020. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a krákogásnak nincs köze a tüdőhöz és a szívhez.

Lehet esetleg valamilyen összetevőre való érzékenység is. Én pl. érzékeny vagyok a tejre, ha valami tejes dolgot eszem, gyakran elkezd folyni az orrom, ha nem eszem ilyet, akkor meg elmúlik. Régebben a fülem, garatom is viszketett tőle, mint amikor légúti allergiája van valakinek.

2020. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem.Csak az a baj hogy nekem még a levesektől is kell krákognom
2020. jan. 11. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a krakogast pszichésen a ki nem mondott dolgok okozzák. Nekem is ez van!
2020. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh:(
2020. jan. 20. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!