Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbálta már valaki a gabonadi...

Próbálta már valaki a gabonadiétát?

Figyelt kérdés

[link]

Tanácsot szeretnék kérni, hogy érdemes e megpróbálnom.

Eléggé sokat stresszelek az útóbbi hetekben, hónapokban. Nagyon sok időt elvesz a munkahelyem, az oda való utazgatás.

Sokszor nagyon levert vagyok, fáradékony, rossz kedvű, úgy érzem alig létezem.

Ezen nagyon szeretnék még időben változtatni, amíg nem késő. Talán az egyik legnagyobb szomorúságom, hogy régen sokat mozogtam, amit most hanyagolom kell bizonyos okok miatt. Amióta ez van, ezóta egyre lejjebb és lejjebb zuhanok. Mert hiányzik, hogy éljek, boldog legyek, mozogjak, szabad legyek, kicsit rossz is.

Lehet, hogy nem is a mozgás, hanem valamilyen anyag hiánya okozhatja a levertségemet? Pajzsmirigy gyanús is voltam az utóbbi időben, meg nagyon alacsony a vasam.

Találtam ezt a diétát, gondoltam kipróbálom. Szeretnék nagyobb hangsúlyt fektetni az étkezésesmre is, hogy akármit ne egyek mostmár meg. Meg persze fokozatosan beépíteni a mozgást is, csak azt sajnos nem tudom, hogy hogyan...


2020. jan. 12. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert hiányzik, hogy éljek, boldog legyek, mozogjak, szabad legyek, kicsit rossz is."


Mindezen nyilván egy gabonadiéta fog segíteni (akármiazisten is az).

2020. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fáradékony vagy, az lehet a vashiánytól és a pajzsmirigy alulműködésétől is. Ilyen problémák mellett én nagyon nem ajánlom ezt a diétát. Pont nem ezekre az ételekre van szükséged. Én is hasonló gondokkal küzdöttem, megfelelő táplálkozással sikerült leküzdenem őket.
2020. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. 😊
2020. jan. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!