Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kevés szénhidrát fogyasztás...

A kevés szénhidrát fogyasztás járhat székrekedés problémákkal?

Figyelt kérdés
A testsúlyomhoz ki van számolva hogy mennyi kalóriát ehetek és ezen belül a tápanyag javaslat is, és a zsírt és a fehérjét mindig teljesítem, de a szénhidrátot nem szoktam nagyon. Ez okozhatja ezt a problémát hogy csak 3-4 naponta kell nagy-wcznem? a tápanyag javaslatom zsír max: 53 g, fehérje 60 g szénhidrát 220 g az első kettőt mindig tudom teljesíteni viszont szénhidrátból mindig csak ilyen 100-130 gramm jön ki.. ez okozhat székrekedés problémát?

2020. jan. 13. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A székrekedés nem egyenlő a kevés széklettel. Én is kevés szénhidrátot fogyasztok, és én sem járok mindennap általában, csak 2-3 naponta, de nincs székrekedésem egyáltalán.
2020. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább a túl kevés zsír, túl kevés vagy túl sok rost.
2020. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet egyénfüggő is, vagy màs az oka. 100-130 nem olyan kevés szénhidràt, én átlagosan 80- at szoktam enni, minden nap van dolgom.
2020. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!