Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék rövid időn...

Hogyan tudnék rövid időn belül hízni?

Figyelt kérdés
Egész nap fekszek,alszok. Napi 2x eszek.
2020. jan. 24. 06:14
 1/8 A kérdező kommentje:

170cm vagyok 48kg-19L

Most egy éve hogy lefogytam.

Nincs túl sok kedvem enni illetve esténként nem alszok de ezt nappal bepótolom.

2020. jan. 24. 06:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért fogytál le? Miért nem alszol éjjel?
2020. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán a sok stressz?!?

Az éjszakai alvás meg atcserelodott nappalra. De hogy azt nem tudom.

Olyan semmien hangulatom van. Egesznap az alvás fekves.

2020. jan. 24. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól aztán roppant stresszes lehetsz.
2020. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi dolgod napközben?

Mindegy, azért próbáld meg visszaállítani az éjszaka-nappal normális ritmusát. Napközben ne aludj. Egyél legalább 3x, mozogj (pl. sétálj vagy tornázz), olvass, légy aktív, éjszaka ne tévézz/gépezz (este 10-től kerüld a kék fényt), ne egyél, hanem próbálj teljes sötétségben és csendben pihenni, aludni. Lehet, hogy nem fog menni egyik napról a másikra, de fokozatosan vissza tudod állítani. Ha nincs étvágyad, szedj vitaminokat.

2020. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem attól vagyok roppant steresszes"

Hanem vannak dolgok és annyi.

A másik kommentelőnek meg köszönöm a válaszát.

2020. jan. 25. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:

En is mindig hizni akarok :)

En most 160 centihez vagyok 46 kilo és egészsegesen szeretnek hizni 4 kilót.

45ről indultam december végén, januar elején. Nem lehet gyorsan hizni amugy. 1-2 hetnete ha fixen felszedsz +fél kilot az mar jó.(mindig reggel ehgyomorra wcézes után kell mérni)

Elöször is számold ki hogy a hizáshoz mennyi kaloriára van szükseged egy nap (vannai kalulatorok a neten csak be kell irni az adatokat) aztan törekedj arra hogy bevidd mindennap amennyit kell.

Én is utalok enni, de ennem nalam psziches okai vannak (évekig volt hasmenésem és emiatt belém rogzult hogy az evés kellemetlen helyzetbe hozhat. Aztan kiderukt hogy ételérzékenység).

Legjobb ha sportolsz is es akkor szépen formasodsz, izmosodsz, izomtömeget nö elsh. Heti 2-3 sulyzos edzes. Illetve protein és tömegnövelő tápkiegészitők kellenének.

Viszont en ugy latom hogy rettenetesen lusta vagy, nem hiszem higy igazan ezeket a tanacsokaz megfogadod majd. Igy meg csak meg többet fogsz fogyni...ha meg lehet.

2020. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiszamoltam neked, 2700 kaloriat kene bevinned egy nap..ami jo sok. Nekem 2300 at kell es azzal is szenvedek. Ha 2100at beviszel akkor már annyit eszel amennyit kene hogy tarts a sulyod. Annyinak fixen mindig meg kell lennie.

Rosszabb napokin enis figyelek arra hogy legalabb az a kaloria mennyiseg legyen meg amivel tartank tudom a sulyt.

Kaloria bazissal tudod szamolni a napi kaloriabevitelt.

Az lemaradt az elozo valaszombol hogy nekem onnan indult hogy etvagynovelokeszitmenyeket szereztem be es kezdtem el enni.

Ami nekem bevallt:

Beres csepp

B12 vitamon

Xilamim Plusz

Iszonyaz zabálasokban vagyok azota pesog enis lusta vagyok enni es meg a kora bi hasmenesek miatt szorongast is okoz az eves...

2020. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!