Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék rövid időn...

Hogyan tudnék rövid időn belül 10kg hízni?

Figyelt kérdés
Mivel itt van még a nyárból 2 hónap arra gondoltam h ebbe 2hónapban elkezdhetném a hízókurát ugyanis 13 éves lány vagyok 38kilóval most fogok 8.ba menni ezért szeretnék hízni es legalabb szeretnék 50kg lenni ballagásomkor.

2016. júl. 11. 23:14
 1/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem az, hogy 13 évesen 38 kiló vagy, nem vészes, főleg, ha nem nézel ki emiatt kórosan soványnak. Sajnos hízáshoz tippeket nem tudok adni, mert nekem eddig semmi nem vált be. Az viszont fontos, hogy emiatt ne kezdj el egészségtelenül táplálkozni!


Egyébként én évek óta próbálok hízni, hiába, képtelen vagyok rá, 17 évesen alig vagyok 35 kiló...


(Bocsi, ha 2x küldöm el, most írtam újra, mert az előbb elment a net.)

2016. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 38 kevés, még ilyen korban is. Nem mellesleg pobt ez az a kor ahol elvileg (egészséges kaja mellé!) ehetne minden mást is :D
2016. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen magas vagy 38 kilóhoz? Általában a 140-155cm-es magasságú lányoknak egészséges ez a súly. Ha annál magasabb vagy akkor előfordulhat, hogy híznod kéne. Viszont ez is attól függ egészségesnek nézel e ki vagy inkább kórosan soványnak.
2016. júl. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Milyen magas vagy? Mert az is fontos ahhoz, hogy meg lehessen állapítani, hogy egészséges-e a testsúlyod. Én is elég vékony vagyok, 165 cm-45 kg, de ez is csak azért ennyi mert nehéz a csontozatom. Sokszor nagyon rosszul éreztem magam ez miatt, néha úgy néztem magamra, mintha anorex lennék, de igazából rájöttem, hogy mivel hiába próbálok hízni, nem foglalkozok a súlyommal, ez genetika és később még örülni fogok annak, hogy ilyen testalkatom van. Tehát igyekezz olyat enni amit szeretsz, és ne nagyon foglalkozz a súlyoddal, mert később hálás leszel még érte... :D ;)

13L

2016. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!