Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak itt magyar gainerek?...

Vannak itt magyar gainerek? Miért jó nektek az hogy híztok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok 18/f

nem tudnám megmondani miért jó, egyszerűen csak bennem van ez a vágy hogy kövérre hízzak és minél jobban meghízok annál jobban érzem magam :)

2020. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. 23 éves vagyok, 173cm magas és 140kg jelenleg. Szeretnék durván 160-ra hízni. Imádok egyre kövérebb lenni!
2020. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És ebből hány nőnemű van? :) Ha van gainer lány, az írhatna nekem. Feeder hajlamú férfi vagyok.

28F

2020. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kimondottan gainer de imádok enni és hát ennek következménye,hogy Hízok is ....


25N

2020. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, hogy szeretsz enni, az hízás az csak mellékes dolog, de egyáltalán nem baj, sőt! Együnk valamit:) !
2020. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Azért jó nekem, mert magabiztosabb vagyok.

Sokkal jobban elfogadom magam így mint mikor sovány voltam.

Nem szeretnék az a nagyon brutál hatalmas 250-300kg lenni, szerintem az már nagyon sok. De 150-ig elmennék.

Persze az egészség is fontos.


Ez olyan mint vannak akik hatalmas izompacsirták. Nekik az tetszik, ők úgy érzik jól magukat.

Ez az ellenkezője. Szerintem semmiben sem különb dolog.


Attól, hogy valaki kövér, még nem igénytelen. (csak azért mondom, mert sok ilyen kommentet látni mindenhol)


28f

(108kg jelenleg)

2020. febr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Fuh hát nehéz összefoglalni. Mindig is foglalkoztatott a téma, néha bele bele is vágtam, de sosem komolyan. Mindig megmaradtam ilyen sportosabbnak. Alapvetően is jó felépítésem van.

Aztán tavaly eldöntöttem hogy elengedem magam. Az se rossz hogy azt eszek, annyit és amikor akarok. De ami leginkább tetszik, az az ahogy érzem, hogy a korábban sportos testem kezd hájasodni. Kezd szembetűnő lenni hogy pocakosodom, a mellkasom kipárnásodott és kezd megereszkedni. Kezd kicsit remegni a zsír rajtam, ha gyorsan mozgok.Kezdem kihízni a ruháimat, pláne ha teleeszem magam, akkor végképp szűkek.

Számomra ezek az apró változások mind nagyon izgalmasak. És még csak 15 kilót híztam! Szóval kíváncsi vagyok mi lesz még itt. Persze jó lenne egy kis közösséget is kialakítani ehhez akár, mert úgy könnyebb ha van aki támogasson.


26/f

2020. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Facebook vagy kik csoportok esetleg vannak ilyen témában?
2020. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok. Kiken van csoport is bár epph beléptem ki lettem rakva ><

18/l

2020. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok a bot, lehet rólad is azt hittük XD
2020. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!