Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20kg kéne leadjak. Hogy...

20kg kéne leadjak. Hogy csináljam koplalás nélkül?

Figyelt kérdés

Fejlödő szervezet vagyok 16 éves. Birom a koplalást,már csináltam,de a fejlödő szervezetem miatt nem kéne.

A családom nem él egészéges egészséges életmodót. Mivel ők fizetik az ételt,nem fognak zöldséget, gyümökket venni. Nem szokásuk.

Így,hogy adjak le 20 kg?

Sportolni nem tudok elmenni.

1 részt pénz szükében edzésre nem tudok járni

2 részt nincs időm futni

3 részt a szüleim amiatt csúfolnak ha nem eszem és elmennék futni, valamikor.


Mit és mennyit kéne vagy nem kéne ennem?


2020. febr. 1. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni. Kb. egy év alatt kellene leadni a 20 kilót.
2020. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igy is keveset eszek. Napi 2 szer 3 szor de akkor sajnos több mindent.
2020. febr. 1. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A családod azért csúfol mert te sportolsz ők meg nézik a Tv-t miközbe zabálják a Mekit, és a sportrol hallani se akarnak??
2020. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naponta 5-6 alkalommal kell enni, de alkalmanként csak keveset. Elsősorban telítő zöldségféléket, amik beleférnek a család normál étkezésébe is: főtt cékla, savanyított káposzta, gyökérzöldségek, alma és olcsó narancs is megfelelő.
2020. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Nem tudok sportolni menni,azért csufolnak mert fogyozom,mert nekik jó az alakom,pedig nem.

2. Nem vesznek egészséges kajákat.

2020. febr. 1. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Miket eszik a csalàd? Sètálj a lehető legtöbbször, vedd elő a kerékpàrodat ha van.
2020. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!