Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam koplalassal, testsúl...

Lefogytam koplalassal, testsúlyt szeretnek tartani hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Lefogytam ugy hogy naponta 400-800 neha 1000 kaloriat ettem,de volt par "bezabalas" rossz etelekbol akkor olyan 1700-2000 kaloria korul ettem max.Mar nem szeretnek tovabb fogyni,nem is birnam mar ezt a koplalast...

Ha normalisan eszek olyan 1500 kaloria korul akkor visszajon a sulyom?

Mennyit fogok hizni?

Nem szeretnek hizni sem es fogyni sem,tehat sulyt szeretnek tartani csak nem tudom hogy vagjak bele :/



2017. jún. 5. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Elrontottad. A tested éhezett, most zsírt fog felszedni.

Ezenkívül: nem fogytál ke, csak kevesebb lett az izmod, így löttyedt leszel. Sorry...

2017. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mellette sportoltam/mozogtam...most nem vagyok löttyedt...de koszi hogy valaszoltal :/
2017. jún. 5. 12:34
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ha normalisan eszek olyan 1500 kaloria korul akkor visszajon a sulyom? "


Vissza bizony, kamatostul. És az 1500 még mindig messze van a normálistól. Amit tehetsz, hogy lassan emeled a kalóriát és közben elkezdesz valamit sportolni. Legjobb lenne kardiót és súlyzóst vegyesen. Így ugyan nőni fog a testsúlyod, de tónusosabb és szebb lesz a tested.

2017. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Azt kihagytam hogy mellette sportoltam"


Most vagy trollkodsz, vagy nem mondasz igazat. Napi 4-800 kalória mellett mit sportoltál?

2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itthoni edzeseket vegeztem es futottam...volt hogy mar az ajulas szelen alltam de mentem tovabb...sokszor voltam szarul,de sok vizet ittam igy azert birtam sportolni valamennyit:)
2017. jún. 5. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fokozatosan emeld heti 100kcal,aztan meglatod mi lesz.Ha szerencsed van keves jon vissza.
2017. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel kalóriatöbbletben, természetesen nem jön vissza. Akkor van gond, ha a tested nagyon erősen képes volt belassítani az anyagcserédet. 1500 kcal jó, de mozogj és gyorsítsd vissza az anyagcserédet...


Aki azt mondja, hogy koplaláskor csak vagy elsősorban izomból fogysz, az nem ért hozzá. Megy le izom is, de a test nem idióta, hogy sok izmot bontson, ha a hájban van tárolva rengeteg energia. Minél alapabb izomzat van, annál kevésbé bontogatja ész nélkül. Fehérjeszegény étrendben persze muszáj és a koplalástól is megy le eleve, de a zöme azért zsírból jön az energiának. Legalábbis normális szervezet esetében.

2017. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2017. jún. 5. 14:50
 9/9 anonim válasza:
Naponta merd a sulyod,es fokozatosan egyel tobbet. Ha meg hizol vegyel vissza a kaja mennyisegbol.
2017. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!