Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyukámnak aranyere van mit...

Matyas2001 kérdése:

Anyukámnak aranyere van mit csináljon?

Figyelt kérdés
4.napja le jött az aranyere (külső) reparon kenőcsöt kúpot használt de nem jó neki vettünk neki HAEMORRHOIDALE kúpot is használt az utóbbi két napba ez valamikor jó valamikor nem. Meleg párnára ült valamennyit enyhíti de nem igazán, a körömvirág is jó rá? Légyszi segítsetek! A meleg vízbe fürödne az jó lenne neki?
2020. febr. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha gyulladásban van, akkor a meleg még árt is, nem javít. Ha már ilyen régóta nem jön rendbe a Reparontól, akkor mutassátok meg orvosnak, pl. proktológunsnak, vagy sebésznek.
2020. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És egy műtét után milyen kockázatok vannak? Meddig fáj utánna? Be fektetik a kórházba? (Pl:1.napos megfigyelesre mutet utan?)
2020. febr. 5. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol helyezkedik el, milyen stádiumban van az aranyér. Nekem évekkel ezelőtt volt 4 db belső aranyér, ún. gumigyűrűs megoldást alkalmazott a sebész. Nem fájt, fél órára lefektetett a beavatkozás után megfigyelésre, majd saját lábamon mehettem haza, másnap mehettem dolgozni (irodai munkára). Kicsi tompa fájdalmat éreztem utána 1-2 napig.
2020. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom neki hogy ha még lehetséges, a gyűrűzést próbáljátok meg, mert a műtét sokkal de sokkal rosszabb nála. Egyébként érdemes például céklalevet inni (remek gyulladáscsökkentő és a vérnyomást is csökkenti) illetve KAMILLATEA!!! és kamillás fürdő nekem jót szokott tenni.

25/f

2020. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a műtét során elaltatnak? Hány perces szokott lenni egy ilyen mutet?
2020. febr. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!