Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vitamin B komplex bioextrából...

Vitamin B komplex bioextrából mennyit szedjek be egy nap, hogy étvágyat csináljon?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, edzek, zsíros ételeket eszek de eddig nem történt változás, orvosnál vérvételen voltam de nem találtak bennem semmit, mondták hogy makk egészséges vagyok.


Cigizni nem cigizek, inni sem iszok, ideges sem vagyok... csak az miatt, hogy nem tudok hízni :/


24 éves férfi vagyok 60 kilóval és 180 cm-el.


Szüleim genetikailag, anyám vékony, már-már sovány termetű, de ő szeret is odafigyelni magára hogy ne hízzon, apám pedig túlsúlyos (de csak egy kicsit)..



2018. szept. 20. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy "Fokozott igény esetén: naponta 3-4-szer 1 kapszula." - de nem tudom hogy az a bizonyos fokozott igény az én esetemben is ajánlatos lehet-e.
2018. szept. 20. 15:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2-szer kettőt szedek, és nem növeli az étvágyamat. Nekem a borsmenta tea csinál étvágyat.
2018. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!