Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem kívánom a férjem, mit tegyek?

Nem kívánom a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég fiatalon hazasodtam, én 20 most már a férjem pedig 30.

3 éve vagyunk együtt. Okos, intelligens érett férfi. Az utóbbi időben felszedett néhány kg-t. Sose bantok senkit a súlya miatt, hiszen másfél évvel ezelőtt én is 30kiloval többet nyomtam , de tettem érte hogy mind magamnak mind neki megfeleljek. Öt nem érdekli a sulygyarapodasa, nem tesz ellene semmit. +15kg.

Nem vonzódom már hozza .

Említettem neki hogy nem kellene későn ennie, de halálosan megsértődött .


2020. febr. 12. 19:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Itt nagyon sok baj van...
2020. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasival.
2020. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény pasi! Ha ezután bármit is tenni fog, nem kell majd neked. Hagyd el...
2020. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell akarnia. Senkit se lehet kényszeríteni. Érzelmileg, ha készenàll, tenni fog ellene, ha érted nem, majd akkor ha màr egészségügyi gondja adódik. Ha szereted türelmes vagy/ segítesz neki, ha nem, keresel màst, de az nem tükrözi az esküt amire igent mondtàl neki amikor hozzàmentél. Most kellene a leginkàbb mellette àllnod és tàmogatni, a bajban, ne csak akkor amikor minden rendben. Ne legyél érzéketlen és önző.
2020. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom, azért zavar téged, mert neked sikerült lefogynod, őt meg nem érdekli a feleslege. De gondolj bele, ő 30 kiló plusszal is szeretett téged, feleségül vett. Ha nem vonzódsz már hozzá, annak más oka (is) lehet, mint az a +15 kg. Pl. az, hogy nem tudtok egymással sértődés nélkül, őszintén kommunikálni, pedig fontos lenne.
2020. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbáld meg rábeszélni. Egy férfi a szerelméért nagyon sok mindenre képes, csak tudni kell szépen kérni. Azt javaslom, hogy ne félve, vagy ne adj isten bírálva őt szólj neki arról, hogy ez téged zavar. Bújj oda hozzá, és mondd, hogy szeretnél valami fontosról beszélni vele. Fogalmazd meg szépen, hogy már nem vonzódsz hozzá annyira, mint régen (ennél durvábban ne!), de te mindenképpen szeretnél ezen az érzésen változtatni. KÉRD meg rá, hogy a kedvedért figyeljen oda jobban az alakjára. A felnőtt embereknek szükségük van a szexuális vágyaik kielégítésére, ez már ősideji magatartásunk. És az, hogy már nem szívesen bonyolódnál vele effelé aktusba, a leírtak alapján nem a te hibád. Viszont ne hibáztatsd. Ez esetben az ellenkező hatásd érnéd el: csak azt szajkózná, hogy ez az ő élete és te ne szólj bele. Vagyis gondolom🤷‍♀️ Hagyd, hogy végül ő határozhassa el, hogy lefogy. Az kell, hogy az ő döntéséből kezdődhessen a folyamat. De ezzel a kéréssel ne zaklasd minden egyes percben, amikor meglátod, hogy úristen, szénhidrátot eszik. Egyszer menj oda hozzá, és akkor győzködd, amíg el nem éred a célod. Csináld úgy, mintha az ereje és fizikuma lenne a kulcs ahhoz, hogy téged megvédhessen, vadászni tudjon, hogy legyen mit ennetek. Ha ezekre utalsz, remélhetőleg felébred benne a férfi ösztön, és azért, hogy te biztonságban érezd magad mellette, változtatni fog. Légy kedves és tapintatos. Neked sem esne jól, ha bebizonyosodna a szerelmedről, hogy felmerült benne az elhagyás lehetősége. Azt gondolom, ha fontos vagy neki, meg fogja próbálni. Ez pedig összekovácsolhat benneteket, hiszen megoszthatod vele a fogyással kapcsolatos tapasztalataidat és ha kéri, segíthetsz is neki.
2020. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nők a férfi belső értékeire gerjednek,nem mondta Norbi?

Teringettét már neki...

Na komolyra fordítva:Hát nem lesz egyszerű eset.Egy férfit nem fogsz tudni utasítani ilyesmire,hogy ne egyen késő este.Mondjuk ha valahogy rávennéd közös mozgásra? Akárcsak arra,hogy jókat sétáljatok.És otthonra meg próbálj meg egészségesebb ételeket becsempészni.Még mindig jobb,ha abból vacsorázik be.

2020. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!