Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő után hat a mályva...

Mennyi idő után hat a mályva tea/szűztea?

Figyelt kérdés
Napok óta székrekedésem van, fel vagyok puffadva, és elkezdtem a mályva tea kúrát. Két órája betevttem egy kapszulát és megittam egy csésze főzetet, de nem történet semmi. Aztán bevettem még egy kapszulát és megittam még egy főzetet, mályvát szűzteaával együtt. Mikor fog hatni, még igyak belőle? Azt is olvastam, hogy bélgörcsöt okozhat, ez igaz?

2020. febr. 23. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi cucc után holnap ne nagyon menj el otthonról. Ezek nem hatnak 1-2 óra alatt, 8-10 óra kell.
2020. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iszonyúan görcsölnek a beleim, minden erőm elment...senkinek sem ajánlom, ennyit igyon belőle...
2020. febr. 23. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez jó nagy butaság volt. Előbb kellett volna kérdezned, és utána eszegetni, iszogatni.
2020. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!