Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem esik jól semmilyen étel,...

Nem esik jól semmilyen étel, hogyan legyen étvágyam erőltetés nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, eddig is keveset ettem, de 2 napja semmi nem esik jól.


Elkezdtem nagyon durván fogyni, és szeretném valahogy ezt megállítani, de egyszerűen semmi nem esik jól.

Nem szeretnék leépülni, így szükségem lenne tanácsra olyanoktól, akik voltak már hasonló helyzetben, kinek mi vált be megoldásként.



2020. márc. 4. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában B-vitamin komplexet!
2020. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerekeimnek nemrég influenza okozott étvágytalanságot, kb. semmi nem ízlett nekik, falatokat ettek a kedvenc ételeikből is. Vitaminokat, gyógyteákat adtam nekik (pl. cickafark, citromfű), ahogy kilábaltak belőle, az étvágyuk is normális lett.
2020. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az influenza és bármi hasonló dolog lehetősége kizárva, teljesen biztos, hogy a stressztől van.

2020. márc. 4. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!