Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert ilyen draga egeszsegesen...

Miert ilyen draga egeszsegesen etkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnek eletmodot valtani,de sajnos tul draga..nem ehetek mindennap csirkemellet,mert az edesanyukam nem tudja finanszirozni,mivel o tart el..(16 eves vagyok)

Tudnatok valami olcso,egeszseges etelt ajanlani a zoldsegeken,gyumolcsokon kivul?


2020. márc. 5. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A csirkének nem csak melle van. A többi része is egészséges.
2020. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egészséges, ha mindig csirkemellet eszel. Valtozatosan etkezz, minél kevesebb feldolgozott és finomított alapanyagból.
2020. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
rizs, tojás, hal, sertéshús
2020. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár kattintás az egész és mindennek utána tudnál nézni. Pl.: [link] és társai.. Meg találni fogsz egyéb oldalakon "csóró" diétákat is.
2020. márc. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne drága? Nem csak csirkemellet lehet enni, vannak más egészséges fehérjeforrások is. És különben is, napi 20-30 dkg húsról vagy egyébről beszélünk, ez max. 500 Ft a legtöbb, nem túl drága húsból, halból. A tojás se drága. Egy zacskó mirelit zöldségkeverék (450 g) kijön 400-500 Ft-ból. Ehhez képest nézd meg, mennyibe kerül egy tábla Milka csoki, meg egyéb felesleges nasik, amiket nem vennél meg. Nekem összességében nem kerül többe egészségesen táplálkozni.
2020. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A bio tényleg drága. Igazából szerintem az a legegészségesebb. Én dolgozok de az még nekem is sok. De ha nem ilyet veszek akkor nem probléma.

- Hús nem bő zsírban hanem pl sütőben kevés zsiradékkal. Sütőzacskóban sok minden a saját zsírjában megsül, csak meg kell fűszerezni. Nem sütök bő zsírban semmit, pl rántott húst csak ritkán mert a férjem szereti.

- Főzelékek nagyon jók, én már egy ideje kenyér nélkül eszem, ha nagyon szereted akkor ebből lehetőleg ne fehér kenyeret enyél.

- Natur joghurtba szoktam gyümölcsöt keverni egy kanál mézzel, van hogy a nélkül.

- A lecsó nem sok zsiradékkal. Én tojást is szoktam ráütni.

- És ne feletkezzünk meg a zabkásáról se, olcsó és egészséges. Félig tej, félig vizet öntök rá, van hogy egy kanál mézzel, így finomabb. Van aki ebbe is rak gyümölcsöt vagy magokat. Én egyszerűen magában szeretem fahéjjal a tetején.

2020. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!