Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Törpe mell, nagyobb nagy...

Törpe mell, nagyobb nagy hátsó. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje diétázom(napi 500-1000kcal-t eszek csak)

Lefogytam a hasamból,ami nekem fontos,hogy vékony legyen.

A lábam is talán karcsúbb lett. Ruhába jól nézek ki,meg nagyobb a melltartóm is a kelleténél, mivel ez van egykor jó volt,már nem)

Ma ruha nélkül néztem meg az alakom és nagyon csúnya. Kicsi mell,nagy hátsó. És sajnos háj.

Izmot még nem tudok építeni. Otthon nem néznék jó szemmel, kondira nincs pénzem, futáshoz is aszmás vagyok.


16/l 154cm 45-46kg


2020. márc. 8. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Képzelj el egy világot ahol mindenki ugyanúgy néz ki. Nincs ilyen. Értsd meg, hogy a melled mérete azért csökkent mert kevesebbet eszel mint eddig. Amúgy meg 16 éves vagy és még fejlődésben vagy. Ha ilyen keveset eszel viszont nem fogsz. Pont ez fog kihat a növekedésedre, ebbe beletartozik a melled is. Egyél többet, és később ha lehetőséged van rá akkor majd tudsz mozogni. Amúgy vannak egészséges de olcsó ételek: főzelékek, káposzta, zöldségleves, húsleves stb, és kerüld a cukros üdítőket.

És miért akarsz másra hasonlítani? Nem lehetsz a hugod másolata. Magadból kellene kihozni a legjobbat.

2020. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!