Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit és mit esztek egy nap?

Mennyit és mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Normál kajálásra gondolok, nem arra aki fogyózik. És nőkre. Persze férfiak is írhatnak, ha van nasi is azt is írjátok oda. Köszönöm

#étkezés #nem fogyókúra
2020. márc. 13. 06:07
 1/2 A kérdező kommentje:

Barátom szerint keveset eszek.

Tegnap reggeli zabpehely 50 g áfonyával, ebéd rizs, mexikói zöldségkeverék, rántott csirke alsócomb 2 db, vacsi saláta és még ettem egy Lipótis kakaós csigát. Sok vizet iszok.

2020. márc. 13. 06:17
 2/2 anonim válasza:
Én reggelizni nem szoktam, bár ez nem egészséges, de nem vagyok olyan koràn èhes. Ebédelni is olyan 1 körül szoktam, valami főtt ételt, pl levest, tésztát..stb, vacsora előtt pár óràval még nasizok egy kicsit, de azt sem mindig... valamikor cdak egy almát, mini pèksütit, vagy ilyesmiket eszem. Vacsorázni meg akkor szoktam, mikor van időm/kedvem hozzá és kívánom a kaját. Arra általában szendvicset eszek, de van mikor ugyan azt, mint amit ebédre ettem. Mellè teát iszok legtöbbször, vagy kakaót :D
2020. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!