Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy zsúfolt teremben dolgozni...

Egy zsúfolt teremben dolgozni a világjárvány közepén?

Figyelt kérdés
Jövő szombaton egy rendezvényen kellene felszolgálnom. 40 ember lesz. 47 kg vagyok, nem igazán hiszem, hogy jól járnèk a koronavírussal, pedig 25 éves vagyok. Mit tegyek, hogy ne kelljen mennem? Közben ott van bennem, hogy nem tudnak mást berakni helyettem, de én ezt A fertőzést minimálisan sem akarom megkockáztatni. Így is dolgoznom kell. Annyi, hogy a munkahelyemre nem sokan jönnek be egész nap. Mit csináljak?

2020. márc. 14. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
azért ennyire nem kell pánikolni xd
2020. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki tudja? Tudjuk, hogy hazudik, meg titkolózik a kormány. Azt nem, hogy miről.
2020. márc. 14. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:

:D


Összeesküvés mindenütt! MINDMEGHALUNK!

2020. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ahogy a dolgok állnak könnyen lehet, hogy meg se tartják.
2020. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68 Nyugi te nem halsz meg, anyud a gép elé viszi még a vacsid is.
2020. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ki tudja? Tudjuk, hogy hazudik, meg titkolózik a kormány. Azt nem, hogy miről."


Gondolom, az egész kérdést csak azért tetted fel, hogy ezt leírhasd. Gondolom, most sokkal könnyebb lett a lelked. Tégy ahogy jónak látod, és szidd a kormányt.

2020. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Az szerintem is igaz, hogy valószínűleg sokkal több a fertőzött, mivel akinek nagyon enyhék a tünetei, annak fel sem tűnik és nem is lesz letesztelve.

Nem tudom mi lenne a legjobb döntés a helyedben, de lehet nem annyira veszélyes elmenned dolgozni.

2020. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem tesznek minden tőlük telhetőt. De 25 évesen nem óhajtok meghalni a birka nép miatt, akik szerint ez “csak nátha”. Reménykedem, hogy addigra bevezetnek olyan szankciókat, amik ellehetetlenítik ezt az egész rendezvényt...
2020. márc. 14. 12:59
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ha úgy ítéled meg, hogy az immunrendszered gyengébb, akkor inkább menj el a háziorvosodhoz és megbeszélve vele, írjon ki akár egy hasmenéssel is. Biztosan megértő lesz, de talán pszichológiai alapon is ki tud írni, tekintettel a szükséghelyzetre.
2020. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hozzá sem akartam elmenni, pont a fertőzèsveszély miatt. Hétfőn megkérdezem telefonon, mit javasol
2020. márc. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!