Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy kerüljük el a korona...

Hogy kerüljük el a korona vírust, ha a húspultos kiszolgáló, nem hajlandó kesztyűt felvenni és elbagatellizálják a dolgot?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 15:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ma is a boltban úgy jártam, hogy értelmesen ki van írva, hogy egymástól tartsunk 1,5-2m távot. Erre nekem jön a fazon mondván hogy ő siet, én meg annyit mondtam hogy mindjárt felrúglak aztán lehet sietni. Panaszt is tettem a boltnál, hogyha a bolt vezetés képtelen betartatni egy egyszerű szabályt, akkor legyen bevezetve a vásárlói limit. Egyszerre max 50 ember a boltban célirányos vásárlással, nézelődés nem megengedett. Csak tudnám hol a fenében van ilyenkor a hatóság.
2020. márc. 21. 19:45
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezö: te beteg vagy, de agyilag!
2020. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki kesztyűben piszkálja az orrát, szemét, száját, abba tüsszent, akkor tök mindegy, hogy van rajta vagy nincs. Akkor is ha fertőzött, meg akkor is ha csak attól fél, hogy elkapja.
2020. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!