Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mitől jöhet rám ilyen görcsös hasmenés?

Általában evés után, de van amikor csak úgy a semmiből jön. Eleinte azt hittem, hogy a tejtől, mert azt annyira nem bírom, de hiába hagytam el a tejet. Nagyon begörcsölök, ami tart kb egy félóráig, után vizes hasmenés és teljesen jól leszek. Mi lehet ez? Elég stresszes vagyok mostanában. Okozhatja esetleg az? Nehézlégzésem is szokott lenni, meg fokozott izzadás, ezek mind a stressz miatt, tehat másban is megmutatkozik nálam

tegnap 00:54  Privát üzenet  

A válasz
A stressz is okozhatja, de ha vége a járványnak akkor keresd fel a gasztroenterológiát egy vizsgálat nem árthat.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnap 01:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Citromsárga híg habos széklet mitől lehet?
Mit tudok csinálni hogy ne legyen hasmenésem az erős ételektől? 26/F
Ez laktózerzekenyeség lehet?
Hasmenés előidézése mesterségesen?
Lehetek e koffeinérzékeny, ha kávé vagy kóla ivás után elér a végzet?
Savanyú csemegeuborkát lehet enni hasmenéses vírus esetén, ha már javulófélben vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!