Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Itthon lehet valamilyen...

Itthon lehet valamilyen egészséges, cukormentes üdítőket készíteni? Gyümölcsökből például.

Figyelt kérdés
Köszönöm az ötleteket!

2020. márc. 27. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap almát, narancsot, kiwit, banánt és esetleg uborkát v répát tetszőleges kombóban összenyomok botmixerrel és bekanalazom. Nagyon finom. Csokiról próbálok erre atszokni, jól alakul. Ha répa is van, inkább az aprìtó feltètet használom
2020. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy a gyümölcsben van cukor.
2020. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy pontosan milyen cukormentes üdítőre gondolsz. MIlyen állagú, milyen ízű legyen.


Javaslom, hogy ne olyan üdítőket akarj helyettesíteni, mint a Fanta narancs, Coca-cola, Spirte, emrt nyilván azokat nem tudod.


Próbáld ki, hogy kedvenc gyümölcseidet 3-4 félét is akár, különbözően kombinálva összeturmixolsz, ehhez 1 pohár natúr joghurt, 100-200 ml növényi tej (pl mandulaital) és ez turmixolva nagyon jó kis frissítő. Természetesen lehet édesíteni pl édesítőszerrel, de ha természetesen elég édes gyümölcsöket választasz, akkor az is ad neki megfelelő édeís ízt és kizárólag természetes cukroat fog tartalmazni.

2020. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. Otthon facsart narancslét keverj össze szénsavas vízzel és szerintem hasonló ízt kapsz, mint a fanta. Vagy ugyanez csak narancs helyett citrommal, akkor a sprite-ra fog hasonlítani.
2020. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!