Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 26 hetes terhes vagyok, de...

26 hetes terhes vagyok, de nem marad bennem meg semmi. Mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
26 Hetes terhes vagyok és kb 2 hete kezdődött hogy ég a gyomrom ittam savlekötőt meg ettem pufirizst,mellette rendesen táplálkoztam, főtt kaja, gyümölcs,sok folyadék, aztán múlthét óta bármit eszek, keveset is de az is kijön. Olyan mintha nemtudna megemésztődni. Pl éjjel kijött amit délután és este ettem. Nem tudom mit csináljak már kivan a gyomrom, alig van erőm, próbálom a magneb6-ot de az se nagyon segít. Inni is ha iszok nagyon óvatosan kell, mert ha sokat iszok egyszerre az is jön kifele, még ha keveset is az is. Féltem az egészségem de a babámét mégjobban.

2020. ápr. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt elsösorban az orvossal kellene megbeszélni, nem pedig házilag ezt-azt beszedegetni!

Ez egyértelmüen valami fertözés, hogy konkrétan mi, azt csak személyes vizsgálattal lehet eldönteni

2020. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna én alapból így vagyok, nagyon keveset bír a gyomrom egyszerre. Nekem a pantoprazol nevű gyógyszert írta fel a háziorvosom, ami pár nap alatt helyretette. Azt nem tudom, hogy terhesség alatt szedhető-e, szóval mindenképp orvost javasolnèk, aki esetleg ki tudja zárni a fertőzést, mert az másképp kezelendő.
2020. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!