Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan étkezzék egészségesen...

Hogyan étkezzék egészségesen új hogy megtartsam a sulyom vagy még kicsit hizzak is?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony voltam régebben, és nem éreztem jól magam a bőrömben és elkezdtem sokat, egészségtelen ételeket enni és hiztam egy pár kilót, de még szeretnék egy keveset. Lehetséges ez egészséges táplálkozás mellett?? Lány vagyok.

2020. ápr. 3. 08:32
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet, csak többet kell enni. Az egészséges kajáktól nem fog egyből lefogyni az ember. Attól fogy az ember, ha kevesebb kalóriát eszik meg, mint amennyit a szervezete felhasznál.

Ha egész nap csak egy zacskó chipset ennél, akkor is fogynál, pedig nem egészséges kaja.

Egészséges kajákból pl. zöldségekből egyszerűen csak többet kell megenni ahhoz, hogy bevigyél bizonyos mennyiségű kalóriát, mint mondjuk tésztából vagy kenyérből.

Szóval egyél nyugodtan egészségesen, ha úgy látod, hogy ennyi elég ahhoz, hogy fogyj, és nem szeretnél, akkor meg egyél többet.

2020. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ^_^
2020. ápr. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!