Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1-2 pohár kóla ártalmas?

Napi 1-2 pohár kóla ártalmas?

Figyelt kérdés
Elősször is bocsánat ha rossz kategóriát választottam.Az lenne a kérdésem, hogy napi 1-2 kóla ártalmas nagyon?

2020. ápr. 14. 15:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
70%
Nem ártalmas nagyon,de egészségesnek se egészséges.Azért más lenne,ha 1-2 litert innál meg naponta
2020. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
En kb egy litert iszom naponta vagy 15 eve es semmi bajom. (Hozzateszem, cukormenteset.)
2020. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
szerintem igen, azt tapasztaltam, aki naponta kólát iszik, az túlsúlyos, akkor is, ha édesítőszaros.
2020. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a téli szünetben minden nap megittam egy 2 literes kólát, emellé rengeteget nassoltam és semmit nem mozogtam. Januárban már nagyon szarul voltam. Levert, fáradékony, nem volt kedvem semmihez. Ezt követően pedig leszoktam róla és rendbe jöttem :)


1-2 pohár viszont belefér, de ne legyen több...

2020. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát amúgy se vagyok az a tipus, aki "elhizik".Most lehet viccesen hangzik, de én is ettem rengeteg édességet, de sovány vagyok.Sokat is eszek, de a szervezetem nem úgy dolgozza fel.De remélem akkor nem lesz komolyabb bajom 1-2 pohártól.Litert nembirnék meginni, nem is akarok.
2020. ápr. 14. 16:33
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Betegség is lehet az oka, hogy nem hízol a rengeteg êdességtől. Az a normális ha bízol ezektől.
2020. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát figyelj.Én ha fogok 1-2 pohár kólát inni azt be is tartom.Jelenleg nem nagyon eszek édességeket.Néha egy kis csipszet.Azt is nagyon ritkán.
2020. ápr. 14. 17:01
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én egész kisbaba koromtól kezdve gimi végéig rendszeresen ittam kólát nem kis mennyiségben (valaki a cumis üvegembe rakta egyszer utána meg már nem akartam mást) és azon kívül hogy a tejfogaim feketék voltak semmi bajom nincs, amit a kóla okozott volna szóval ne gyertek ezzel a napi 1-2 liter ártalmas szöveggel, mert én a saját bőrömön tudom hogy nem az és nem nem vagyok dagadt sem, 58 kiló vagyok, ami nem sok és soha nem is voltam dagadt szóval még csak nem is hizlal
2020. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

8-as akkor te vagy a zseinális kivétel - még le is hazudtál a súlyodból, hogy csodáljuk meg lényedet. Brutálisan hizlal, és káros is naponta. De nem baj, idd! / magasan teszek rá.

Kérdező: a Coca-cola eredetileg hadi védőitalnak fejlesztették ki - az amerikaiak nehezen viselték az indokínai háborúkban az éghajlatot, (szegények) ezért találták ki. Ha nem mész harcolni Vietnamba, akkor ne terheld magad naponta ezzel.

2020. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Én 10 éve kólázok naponta. Semmi bajom. Elhízva sem vagyok pedig gép előtt dolgozok.
2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!