Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Nem soká 18 vagyok, és nem tudok hízni, pedig nagyon szeretnék. Tetszik nagyon egy lány (ő 16), de így semmi esélyem nála. 58kg vagyok (sztem kb. ő is ennyi lehet, talán több is :( ), és 177cm(ő kb 170cm). Nem tűnök soványnak ha pulcsiban vagyok, de pl öltözőben ha leveszem a ruháim mindenki elkezdi mondani, hogy híznom kéne. Ez már eléggé zavar, de tisztában vagyok ezzel és maximálisan egyet is értek. Segítsetek légyszíves! Legalább 10kg-ot kéne felszednem!

2020. ápr. 16. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Google: tömegnövelő étrend +súlyzós edzés
2020. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolás olyan ami növeli az izmaidat pl:edző terembe járni ahol az edző tud neked segíteni. De rá segít hetel olyan ételekkel amibe sok a kalória pl:édességek, sütemény pizza, hamburger, sült krumpli, olyasmi ételek amit a McDonald’s adnak stb.
2020. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!