Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem túl keveset eszek?

Figyelt kérdés
Ameddig nem volt karantén, akkor rendesen ettem, reggeli, ebéd, és vacsora, ám most nem is reggelizek, alig ebédelek, uzsonnára eszek valamit, és sokszor elfelejtek vacsorázni. Arra is gondoltam, hogy ez azért van, mert sokat ülök, vagy fekszek, és a testemnek kevesebb kalóriára van szüksége. Ti is tapasztaltátok ezt magatoknál?

2020. máj. 4. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is megváltoztak az étkezési szokásaim. Eleve korábban keltem reggel ezért hamarabb lettem éhes, munkahelyemen pedig bármikor ehettem, de az ebédszünetben is ettem pluszban mert unatkoztam abban a fél órában. Gyakorlatilag most sokkal kevesebb kenyeret eszek.

Nem derült ki higy miket eszel, de ha tápláló ételeket eszel akkor nem lesz baj. Ha nem, akkor iktass be zöldséget, gyümölcsöt. Szerintem ha nem mozogsz akkor nem is baj ha kihagysz egy menüt.

2020. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy a vacsorát kihagyod, csak dícséretes. Ha nincs kalória leadás, az egészséges szervezet nem kíván feleslegesen készletet raktározni.
2020. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor szerintem nincs miért aggódnom.
2020. máj. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!