Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kit mi motivál arra hogy edzen?

Kit mi motivál arra hogy edzen?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni egy pár kilót és elkezdtem figyelni arra,hogy mit eszek és milyen mennyiségbe sok vizet iszom de persze edzeni is kellene.Csináltam edzést hasra,fenékre,teljes testre de valahogy max. egy hét után meguntam;nem volt semmi motivázióm.Pedig tudom h mit szeretnék elérni de mégis nincs motivázióm.Ti esetleg miből merítetek motivációt edzéshez?

Esetleg még tippek fogyáshoz?

És tud valaki olyan nyújtó gyakorlatokat ajánlani amitől kicsit nőhetnék(magasabb lehetnék)? (Lány)


2020. máj. 4. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az adott motivációt, hogy egy random ember testét kinéztem a neten és azt kitűztem célnak.

És amikor lefogytam 1kg akkor megjutalmaztam magamat azzal, hogy CS:GOba vettem új skineket.

Tehát leginkább csak a jutalom miat fogytam le és bevált.

Szerintem próbáld ki, hogy megjutalmazod magad.

2020. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kecskeember ***** válasza:
1-es másképpen, hogy ha "motiváziózod"(Ahogyan a kérdező mondaná.) magad akkor azt is lehetne mondani, hogy ügyes kutyaa vagy valami xd?
2020. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Motivációm* elnézést hogy elírtam és egyes emberek számára ekkora nagy tragédia
2020. máj. 4. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom lehet, hogy felszínes de nekem az exem. Mindig is formába akartam magam hozni csak nem volt hozzá motivációm.

Nem azért mert vissza akartam volna szerezni vagy bármi más, csak érezze mit veszített :D. Aztán pár hónap alatt megszerettem edzeni és már nem kell hozzá semmi motiváció mert hiányzik ha nem csinálom.

2020. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megismertem egy tök jó pasit, és motivált, ahogy kinéz.
2020. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!