Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

153cm 74 kg 24N


2018-ban 58 kg voltam,elkezdtem fogamzásgátló szedni rámjött 7 kg és 65 Kg lettem, közben tönkrement egy 6 éves kapcsolatom az evêsben találtam meg az örömöm 80 kgra híztam.

Úgy döntöttem,hogy fogyni akarok decemberben kezdtem el sikerült 6 kg fogyni


Fizikai munkát végzek egy logisztika központi élelmiszer raktárba,szóval semmilyen mértékben nem befolyásolta a vírus a munkám

Minden nap 20 ezer lépést teszek meg


Reggeli 1 banán, müzli

Ebédet nem tudok enni mert egyszerűen nincs idő a melóba,néha még szünetre se tudunk menni

Hazaértem 16-re összedobok egy salátát

18 kor eszek egy szendvicset és kb ennyi volt az étkezés

Este 19 után már pihenek,20kor alszok mert teljesen lefáradok

Hétvégén tudok csak ebédelni


Hogyan tudnék még lefogyni ?


2020. máj. 4. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi kajával már 40 kilónak kéne lenned.
2020. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 6-8 órás ablakban egyél csak. Amúgy ettől már tényleg jobban le kellett volna fogynod. Lehet hogy pajzsmirigy problémád van.
2020. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen probléma kivizsgáltattam
2020. máj. 5. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Fehérjéből biztosan több kellene. Hús, tojás, túró, sajt. Mondjuk reggel tojás, este a többiből valamelyik, sok zöldséggel.

Az elég durva, hogy nincs normális ebédszüneted. Negyedóra alatt már be tudnál dobni valami otthonról vitt ételt. Nagyon keveset eszel 4 előtt, én összeesnék ennyitől. A többiek hogy bírják, nem lehetne valahogy kiharcolni a normális munkakörülményeket?

De ha ez semmiképpen nem lehetséges, vihetnél magaddal egy fehérjeturmixot, azt pár perc alatt meg tudnád inni, és a fehérjebeviteled is jobb lenne.

2020. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A többiek munka után esznek otthon


Fehérjére figyelek hétvégén zabos rántottát eszek

Ebédre rizs hal

Uzsonna zsírszegény túró

Vacsira saláta

2020. jún. 2. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!