Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, az ha nehéz+olajos...

Normális, az ha nehéz+olajos ételek után nagyon puffadok?

Figyelt kérdés

Tegnap a vacsorát kicsit túltoltuk és töltött bundáskenyeret ettünk. Volt benne minden, kolbász, paprika, paradicsom aztán ugye az egész kisütve..

Miután megettem pár órára rá nagyon felpuffadtam és tök kellemetlen volt, mert éjszaka is többször a saját "gázaim" távozására ébredtem. Reggel elmentem wc-re és azóta minden ok de most belegondolva máskor is az olajos dolgok után vagyok szelesebb... (tejterméket már nem eszem ,mert a laktóz csinált még ilyen tüneteket nekem).


Csak kíváncsi vagyok ez mennyire kóros, más is van így?


Köszi!


23N



2020. máj. 8. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a paprika-paradicsom cellulózos héja nehezen emészthető, én inkább arra tippelnék, mint az olajra. Bár, nem írod, hogy milyen és mennyi olajat használtál...
2020. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Párom készítette így nem láttam mennyit de úgy sejtem sokat :)

És sima napraforgóolaj volt.

PAprika-paradicsom az nem volt vészes mennyiség.

Akkor az olajban sült dolgok nem okoznak különösebb puffadást ezek szerint? :/

2020. máj. 8. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak epeköveid?

Akkor okozhatnak problémát a zsíros-olajos ételek..

2020. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla,hogy lennének :/
2020. máj. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!