Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éreztem, ahogy a víz átment a...

Éreztem, ahogy a víz átment a gyomromon, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán tudom,hogy milyen kategóriában kellet volna írnom a kérdésem,ígyhát ez lett.

Szóval hajmosás után nagyon szomjas lettem,ezért megittam 1 pohár vízet egy húzásra,de nem azt éreztem,ahogy a nyelőcsővemen megy le,hanem ott a köldököm felett egy kicsivel,ami teljesen fura volt.

A víz elég hideg volt,ha ez esetleg megmagyaráz valamit.

Szóval összefoglalva éreztem,hogy a víz “megérkezett” a gyomromba,ez miért volt?

Előtte másfél órával ettem,ha esetleg ez is segítene valamennyit.



2020. máj. 11. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha megiszol 1 liter vizet és ugrálsz azt is érezheted, ahogy hullámzik a gyomrodban :)
2020. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen okés. Én szinte minden reggel érzem, mert ébredés után egy flakonból húzok jó sok vizet (az ágyam mellett van mindig és éjjel is iszom, ha felébredek).


Pont azt érzem amit te, végig a nyelőcsövemen és le a gyomromba. Pedig szobahőmérsékletű a víz. Gondolom a meleg agyból ébredve ilyen nagy a kontraszt.

2020. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem,igen.

Most megint ittam,de annyira nem éreztem.

De én nem csak a nyelőcsővemen éreztem,hogy lemegy,hanem a gyomromba is😂

Furi volt,mondjuk eleve meleg volt a testem fürdés után és hirtelen kapott egy pohár hideg vízet...😂

2020. máj. 11. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!