Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Refluxos betegek! Ti miket...

Refluxos betegek! Ti miket esztek, amitől jobban vagytok?

Figyelt kérdés
Párom erősen refluxos, szeretnék kialakítani egy sokkal egészségesebb étrendet, de a sötétben tapogatózom. A neten található ajánlásokat vettem figyelembe, és nem az igazi.. Valódi tapasztalatokra lennék kiváncsi, kinek mit bír a gyomra? Köszönöm!

2020. máj. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni, hogy ki mit bír jobban, lényeg, hogy nem jó az édesség, csokik, sütik, a túl fűszeres, csípős és zsíros ételek, szénsavas italok, kávé, és nem szabad egyszerre túl sokat enni. Igyon sok csapvizet, vagy szénsavmentes ásványvizet. Ha cigizik, akkor azt is el kellene hagynia, nekem cigi után égett legjobban a gyomrom.

Próbálja ki a Peridot vizet, nálam bevált, minden étkezés előtt 1 órával 2 decit megiszik, nekem ez pár nap alatt segít, mindig elkezdem inni amikor érzem, hogy megint előjön erősebben a refluxom.

2020. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek magának kell kitapasztalni mi a jó és mi nem. Ahogy írod a neten talált ajánlás nektek nem jó. Nekem sose volt bajom a paradicsomossal és a kávéval sem. Szóval figyeljétek meg étkezés után a jeleket.
2020. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Cigit már fél éve letette, de sajnos nem janult a helyzet.Peridot vizet kipróbáljuk hátha. A salvus segített neki ideig-óráig, de már az sem sajnos.
2020. máj. 12. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!