Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyáshoz edzés mellett...

Fogyáshoz edzés mellett mennyi kalóriát lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés

Kalkulátor alapján 1500 kalóriát fogyaszthatok egy nap. Szeretnék pár kilót fogyni, ezért még pár hónapja próbálkoztam a kalóriaszámlálással, de attól nem fogytam semmit. Kb egy hónapja elkezdtem futni és edzeni, viszont azt nem tudom, hogyan kéne táplálkoznom mellette. Ahhoz, hogy fogyjak, mennyi kalóriát kéne egy nap enni?

Amiket enni szoktam az utóbbi napokban, az általában zöldségek és hal.



2020. máj. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, nem, kor, magasság?
2020. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem fogytál a kalóriaszámlálástól? Ki hitte volna, hogy a fogyáshoz nem csak számolgatni kell hanem kevesebbet is kell zabálni.


Sem életkort, sem nemet, sem súlyt nem írtál és azt sem, hogy mennyit futsz és milyen rendszerességgel. Úgyhogy így látatlanban az én tippem az, hogy igen.

2020. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért kell ilyen bunkón válaszolni, normálisan is le lehet ezeket írni...

21 éves lány vagyok, 156 centi és most 62 kg. Futni heti 4-5-ször járok, és utána edzek. Mivel még nemrég kezdtem futni, egy kezdő futóprogramot csinálok, kb 4 km-t szoktam futni, csak még nem egyhuzamban.

2020. máj. 20. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
165 centi*
2020. máj. 20. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az 1500kcal neked sok, 1200kcal-t kellene egy 1/2 kg/heti fogyáshoz.
2020. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Akkor váltok arra
2020. máj. 20. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!