Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kissé paranoid érzések ezek?

Kissé paranoid érzések ezek?

Figyelt kérdés
Kisbabám gyomormosáson esett át, nagy eséllyel nem evett mérgező növényt de meg volt rá az esély ezért muszáj volt, a kórházból most szabadultunk meg, ahogy jöttünk hazafelé nővérem vett nekem egy adag hambit gombásat, jó ízűen ettem de ahogy ettem néztem egy szelet gombát kivettem belőle, megnéztem és olyan furcsa összeaszalt ráncos bordás kis izé volt, egy pillanatra elöntött a félelem, mi van ha valami sarki lebujban vették az alapanyagot és valami kontár szedte a mezőn.Ez normális? Normális hogy tartok tőle most nekem kéne szaladnom a kórházba..ez nagyon morbid hogy egy rendes étteremben vett hamburgerben ilyen összeesküvést fedezek fel, ezelőtt nem voltak ilyen bizarr félelmeim, amúgy az egész családomnak hiztunk ilyen hambit evett belőle a nővérem is aki ráadásul várandós is. Megkattantam?
2020. máj. 28. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nem kellene aggódnod, de érthető, hogy téged is megviselt a babád szenvedése. Jobbulást kívánok!
2020. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!