Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki olvasta ezt a könyvet?...

Valaki olvasta ezt a könyvet? Milyen volt? Hasznos? (Hogyan fogyjunk tudatosan? - Munkafüzet kognitív viselkedésterápiás testsúlycsökkentő programhoz)

Figyelt kérdés

[link]

Olvasta esetleg valaki? Mi róla a véleménye?


2020. máj. 29. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Amit most leírok az azért igaz.Persze nekem is van túlsúlyom.És nekem sem ártana fogynom.De nem az a baj,hogy esetleg a testem sanyargatásával lefogyjak,hanem nem tudok úgy maradni,mert szeretem az ízeket.

Tudom,hogy Kicsit bizarr a hasonlat,de ausvitzban mindenki lefogyott,és a gyomra is meggyógyult mindenkinek.Ha az ember nem eszik akkor lefogy és ennyi.

A csodaporok meg a különböző tanácsokkal csak gazdagabbak lesznek akik hirdetik.A fizikai munka a kardió az fogyaszt rendesen meg a kevesebb kaja.A többi az smafu.

2020. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már többször fogytam, egyáltalán nem keveset. Úgy értem a többszört, hogy nem egyben mindet, hanem pár év után még egyszer neki kezdtem.

Lelki dolgok miatt viszont vissza is jött a nagy része, elhatalmasodtak az evészavaraim. Ezt a könyvet evészavarokkal foglalkozó pszichológus írta, nem sima fogyi-könyv (legalábbis én így gondolom, ezért érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata róla).

Sportolni, kevesebbet enni tudok, de ha lélekben, gondolkozásban tartósan nem tudok változtatni, akkor a fogyásom ismét nem lesz tartós.

Ezért érdekelne, hogy ebben a könyvben vannak-e hasznos tanácsok ilyen helyzetekre. A pszichológus (aki nem a könyv írója), akitől a segítséget vártam több alkalom és sok pénz után semmiféle megoldást nem tudott nekem tanácsolni.

2020. jún. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!