Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl vékony vagyok?

Túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 44 kg.

Rendszeresen sportolok és rendesen eszek (sőt direkt próbálok a jólesőnél még többet), annyi, hogy a gyorskajákat mellőzöm.

Eléggé zavar a soványság, szívesen lennék min.5 kilóval több.

Van akinek bevált valami konkrét? Bármi ötlet?



2020. jún. 10. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

hacsak nem 135 cm vagy, akkor igen, vékony vagy


keress fel egy dietetikust és egy személyi edzőt illetve kellene egy orvosi kivizsgálás is, szóval a háziorvosodat is

2020. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Meki.
2020. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Tömegelj. Számold a kalóriáidat, tölts le valami appot (pl. Yazio), írd be a céltömeged, és annyit fog veled etetni, amennyi annak eléréséhez kell. Nem csak az számít, mennyit eszel, hanem az is, hogy mit. Vannak olyan tápanyagdús ételek, mint például a mogyoróvaj, amiből két kanál is annyit ér, mint egy egész reggeli. A sportolás egészséges, de ha lehet, mellőzd a kardiót, mert nem célod a zsírégetés, és inkább erősíts, próbálj izmot építeni.
2020. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kölcsön adok szívesen 5 kilót.
2020. jún. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!