Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most aktuális Tari Ádám és Rácz Géza üggyel kapcsolatban? Szerintem iszonyat veszélyes, ha egy ilyen nagy súlyú ember elkezd edzegetni.

Figyelt kérdés

Nem a Schobert Norbert akarom promotálni, mert én egyáltalán nem azzal a módszerrel fogytam le. Közel 200 kilogramm voltam én is és sajnos engem is megtalálták olyan emberek, akik ezzel a mozgással és csak a mozgással lehetséges fogyással jöttek. Annak idején szépen elkezdtek futtatni engem 150 kilogramm felett, amire a térdem majdnem teljesen ráment. A mai napig nem tudok úgy guggolni, hogy ne fájjon. Utána kerestem egy orvost, igen egy orvost, aki valóban ért is a táplálkozáshoz, és a fogyókúrához és így fogytam le a jelenlegi normális súlyomra. Eközben semmiféle futkosás nem csináltam, nem terheltem az ízületeimet, amíg nem értem el egy olyan súlyt, ahol ez már nem okoz problémát.

Nem értem az embereket, hogy miért hiszik azt, hogy lefogyni csak és kizárólag mozgással lehet. Egy ilyen súlyról normális súlyra, semmiféle mozgás mélkül is le lehet fogyni, az már egy más kérdés, hogy ha valaki 10 százaléknyi testzsírral rendelkezik, és le akar fogyni 4-6 % körülire, vagy izmot akar építeni, akkor ott már szükség van a mozgásra, de amúgy semmi értelme nincs, ha a fő cél 100 kilótól megszabadulni, főleg veszélyes is egy ilyen kövér embernél.


Személyes véleményem szerint az anyukája rontotta el, hogy hagyta, hogy mindenféle képzettség nélküli ember, aki elképzelhető, hogy sikeres sportember, de ezenkívül nem biztos hogy ért is az anatómiához, veszélyes tanácsokkal lássa el. Kórházba kellett volna vinni a gyerekét, hogy valódi orvos lássa és ellássa egy megfelelő étrenddel.


Nektek mi a véleményetek?


2020. jún. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek veled. Én is úgy fogytam le, hogy ezalatt semmivel sem mozogtam többet, mint előtte. Én nem voltam nagyon elhízva, de így is éreztem, hogy nehezebben megyek fel 1-2 emeletet a lépcsőn a plusz kilók miatt, nem esett jól mozogni. Milyen lehet annak, aki ennyire el van hízva?
2020. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A gyereket már mindennek lehordták, mert az életet választotta, ahelyett, hogy Tari kísérletezzen vele, felelőtlenül.

Lehet a Norbit utálni, hogy reklám, sajtó így meg úgy, de ha Géza is megkapja amire szüksége van, akkor mi a probléma. Az elvakult, fanatikus istenként tisztelő Tari Ádám rajongóknak több sem kellett ahhoz hogy közellenségnek tartsák Gézát, miután Tari agyonsajnáltatta magát, hogy így emeljen ő valakit ki a porból, hogy aztán hátbaszúrják? Miután Géza közölte vele, hogy Norbit választja, és az okokat el is árulta a videóban. Ami szerintem érthető is. Csak a fanatikus Tari rajongók nem tudják felfogni. Videón láttam, hogy azok az mozgások/edzések egy 300 kilós embernél elég durvák voltak, meg a 30-40 perces séta, 300 kilónál? Hát én megkérdőjelezném Tari szakértelmét az dologhoz. Ja és minden orvosi vizsálat nélkül vágott bele Géza edzetésének, és fogalma sem volt róla, hogy mit bír ki Géza szíve, tüdeje, vérkeringése, és izületei. Nem is találkoztak, csak videochaten beszélgettek. A videó kedvéért Tari még jópofáskodott is. Norbi legalább elment hozzá személyesen, bár stábbal, és újságírókkal. De ez az ügy szempontjából lényegtelen. Norbi kihasználja Gézát, de Géza is kihasználja a Norbi által felajánlott lehetőségeket. Tari sem a két szép szeméért akarta lefogyasztani Gézát, ebben biztos vagyok. Jól jött volna neki nagyobb hírnév, referencia, és a dicsőség, hogy még több fizető kliense legyen. Az árai már így is az eget verdesik, de egy ilyen hatalmas siker után, ha tényleg az lett volna Géza lefogyasztása, és nem kap szívrohamot, még többet elkért volna az állítólagos edzési terveiért, étrendbeiért, és skype beszélgetéseiért. Személyes találkozóért még komolyabb összeget kell perkálni, hogy személyesen is foglalkozzon velük az ecsetfejű, nagyképű, arrogáns félisten. Rajongói azzal védekeznek, hogy ilyen fiatalon nem szokott szívinfartust kapni valaki, ekkora súlynál sem, és kis mozgásba nem fog belehalni. Mozgás helyett ágyban fekvéssel akar fogyni? Minimális mozgás kellhet, de igenis ágyban fekvéssel is lehet fogyni, ha kevesebb kalóriát visz be.

2020. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, ki az a Tari, előttem lévő kommentbol tudok most dolgokat, de norbi se a szakertelmerol hires, se arrol, hogy kivizsgáltat barkit elotte
2020. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is alapos kivizsgálás kellett volna előtte és állandó orvosi felügyelet alatt lefogyasztani (alacsony szénhidrát-és zsír-, viszont magas rosttartalmú ételek, naponta többszöri étkezés kis adagokban, kevésbé megerőltető testmozgás is lehet, biztos vannak kimondottan kórosan elhízott embereknek szánt gyakorlatok; aki ebben a témában jártas, lehet, hogy tudna is mondani ilyeneket). És még valami: úgy tudom, hogy nem egészséges, ha hirtelen fogy sokat valaki (javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek), hanem inkább fokozatosan csökkenjen a súlya; lehet, hogy így tovább tart, de az a legfontosabb, hogy tartósan fogyjon, illetve ne terhelje meg túlzottan a szervezetét.
2020. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!