Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni?

Hogy tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Mivel nem kaptam ezt a kérdést hova feltenni ezért remélem nem gond hogy ebbe a kategóriába írtam ki:) Nagyon nehéz fogyni de úgyszint hizni is :/ 20 éves vagyok 165 magas és 44 kiló , a mellemmel hasammal megvagyok elégedve ,de a hasamtol lefelé seggem lábammal eggyáltalán nem,oda szeretnék hizni a fencimre combomra és a vádlimra, proteint is szedek és normálisan étkezem 9kor 12kor délután 4kor és este 9kor sokszor reggel 6kor is ha van időm, és közbe majszolgatok ezt azt.Mit tudnék ennél többet tenni? Minden félét szoktam fogyasztani.(es közbe edzeni is szoktam gugolni kitöréseket csinálni ,biciklizni is szoktam)

2020. jún. 14. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sport és tömegnövelő étrend
2020. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az a fenci???
2020. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!