Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fontos e manapság az emberekne...

Fontos e manapság az embereknek az egészségük?

Figyelt kérdés
Költenek e az egészségükre?

2020. jún. 17. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget költenek, de tenni nem tesznek semmit
2020. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek fontos, meg van, akinek meg, emellett rengetegen olyasmit tartanak egészségesnek, ami nem az, csak aktuális divattrend.
2020. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem annyira mint kéne szerintem.Sokat beszélnek róla a médiában,szerintem ez visszafele hat,mert már túltoltnak tartják a témát ezt az emberek.Az egészséges ételek pedig drágák,bár parkban edzeni,futni,sétálni ingyen van.Sajnos a járványhelyzet is közbeszól a témába.
2020. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok a divat szintű tevékenység.. sajnos csak akkor fognak bele komolyabban ha már esetleg késő, akkor jön a válaszút: van aki megtanulta a leckét, van akit továbbra sem érdekel és van aki egy darabig tesz érte.
2020. jún. 17. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz csatlakoznék. De ez azért egyén függő. Van akit egyáltalán nem érdekel. Van aki meg rengeteget törődik vele ért is hozzá mégis fiatalon megbetegszik és meghal. Sajnos nem mindent lehet megelőzni. :( Ezért én úgy gondolom mindenről lemondani nem jó ötlet az egeszségünk kedvéért. Valahol meg kell húzni a határt a kellemes élet és az egészségmegőrzés merleghintaján. Nyilván ez nem a dohanyzom és iszom meg csak chilsen élek kategória :D
2020. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyanok akik nem csak hallgatják, hogy mit kell tenni az egészségükért úgy élnek étkeznek, de a mai rohanó világban vannak olyanok akiknek nincs idejük rá később már lehet, hogy bánják. De sokan vannak akik anyagi okok miatt nem engedhetik meg maguknak.
2020. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pl én figyelnék az egészséges étkezésre de mikor munka után hazaesem már olyan fáradt vagyok hogy sokszor csak a legegyszerűbbet eszem ninca időm erőm mondjuk egy főzeleket megcsinálni. Nagyon sajnálom ezt. De mit tudok tenni? :(
2020. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tud tenni érte! Én is tettem. Változtatni kell. Könnyű mondani.. de nekem sikerült.. Szivesen segítek..
2020. jún. 20. 12:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor írd le, mikor már semmi erőd nincs honnan kerül az egeszséges vacsora az asztalodra. Vagy hogy tudsz még lenyomni 1 órás tornát ami szonten fonto enne vagy hogy alszol 8 órát mikor csak 6 maradt? Home office alatt a jarvany idején erre mind volt idő. Kár hogy vége lett. :( de szívesen fogadok minden építő ötletet. Kivéve a kaja hazhoz rendelést mert arra pénzem nincs rendszeresen. :(
2020. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ebben a helyzetben van..Meghallgatjuk a többieket is...
2020. jún. 20. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!