Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 175 centi vagyok, és lefogytam 42 kg.-ra, csak egy almát/paprikát ettem egy nap. Mostmár elkezdtem teljesen normálisan enni reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát és vacsit, de viszont tegnap meg ma nagyon sokat eszek.

Tegnap 43.5 kg. körül voltam, de viszont aztán megettem vagy 7 nagy csokis kekszet, egy csomag choco bonst, egy csomag mini tuct, 3 snickers-szerű csokit, és ma meg megettem a háromnegyed üveg mogyoróvajat, 3 szelet kenyérrel és lekvárral, fagyit (ezek mellett rendesen ettem reggelit, stb). Most viszont hirtelen 46 kg lettem (ugye ennyit nem lehet hízni 2 nap alatt?), és egyszerűen még mindig csak ennék csokikat, pedig már nagyon tele vagyok.



2020. jún. 30. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És az a baj, hogy úgy érzem nem tudok leállni, és örökre így fogok enni, aztán jól meg fogok hízni.
2020. jún. 30. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztál 2 nap alatt ennyit. Azért eszel, mert ki vagy éhezve. Minél hamarabb keress egy pszichológust, hogy az étkezési zavarodat tudd kezelni.
2020. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ertheto, hogy anorexia utan ki vagy ehezve. De miert csupa szemetet eszel? Mi lenne, ha minimum nem egeszsegtelenul etkeznel?

Persze pszichologus kell a taplalkozasi zavarhoz. De most nem az a gond, hogy eszel, hanem hogy miket.

2020. júl. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel a szervezeted ki van éhezve, így próbál mindent elraktározni amit csak tud, de jobb lenne ha normális kajákból ennél inkább többet, mert ezektől a nagy cukorbombáktól hirtelen felmegy aztán leesik a vércukor szinted és éhes leszel megint
2020. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!