Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, ha valaki egész nem eszik, majd rosszul lesz és utána már a rosszulléttől nem tud enni?

Figyelt kérdés
Nem éheztetem magam meg semmi csak gyakran előfordul, hogy elfelejtek enni, mert mindig csinálok valamit (tanulok, edzek, ép nem olyan helyen vagyok ahol lehetőségem van enni stb.) és ilyenkor borzasztóan rosszul szoktam lenni, általában amúgy olyankor jutt csak eszembe, higy nem is ettem még semmit viszont ilyenkor annyira fáj már a hasam, hogy alig bírok enni bármit is. Hogyan tudnám "rendszerezni" az étkezésem? És mit lehet ilyenkor kezdeni, hogyha a rosszullét miatt nem tudok enni?

2020. júl. 1. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell idáig eljutni. Kijelölsz 3 időpontot, amikor enned kell. Ha tudod, hogy meg fogsz csúszni, nem vagy otthon, akkor készítesz egy szendvicset, vagy snack-et.
2020. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
En olyankor rostos uditot iszok es/vagy bekapok egy magneziumot. Utana mar tudok enni. :)
2020. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az üditő azért marja az üres gyomrot
2020. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen próbáltam... Nekem soha nem váltbe ez az időbeosztásos kijelölök egy időpontot valamire mert pár nap után elfelejtettem, nem figyeltem oda rá vagy majd 20 perc múlva tolásokkal mindig kimaradtak.
2020. júl. 1. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor nem is fáj az neked olyan nagyon, ha nem jut eszedbe. Magad kell megoldanod, senki sem fog etetni idejében.
2020. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm második a hasznos választ. Kedves utolsó te meg kérlek ne döntsd el, hogy nekem mi mennyire fáj. Kösz. Amúgy meg értelmezd az eddig leírtakat kérlek mert én azt fogalmaztam meg, hogy akkor szoktam észrevenni, hogy elment az egész nap és nem ettem mikor a napvégén rosszul leszek.
2020. júl. 1. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Marhatja a gyomrot, de ad egy kis teltsegerzetet. Engem a viz csak meg ehesebbe tesz.
2020. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát most mit mondjak, a hozzászólókra haragszol, mert nem tudod kordában tartani az étkezésedet. Logikus. Gondolom, ha azt mondanám, állítsd be az órádat időre, azért is felháborodnál. Fő, hogy te semmiről sem tehetsz.
2020. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!